home2

SIMPLE AS THAT to naturalne środki do czyszczenia i pielęgnacji, tworzone z wegańskich, biodegradowalnych, atestowanych składników zgodnie z filozofią zero waste.

maksymalnie 5 składników
opakowania zero waste
nieszkodliwe dla zdrowia
bezpieczne dla środowiska

detergenty bez chemii

Stworzone z atestowanych, ekologicznych, wegańskich półproduktów są skuteczne – i bezpieczne. Ich naturalne właściwości doskonale czyszczą zabrudzenia, a kompozycje zapachowe z olejków eterycznych odświeżają dom i relaksują jego mieszkańców.

W skład serii wchodzą: proszek do prania jasnych tkanin, uniwersalny płyn do sprzątania, uniwersalna pasta do czyszczenia, koncentraty do mycia naczyń i płukania tkanin oraz odkamieniacz i udrażniacz rur.

dezodoranty bez aluminium

Tak dobre, że możesz je zjeść, tak skuteczne, że możesz się zdziwić 🙂 Do ich produkcji wykorzystywane są składniki o przeznaczeniu spożywczym, dlatego nadają się do użycia także przez alergików. Dezodorant nie blokuje wydzielania potu, za to maskuje jego zapach i pochłania wilgoć, roztaczając odprężający aromat olejków eterycznych.

Dezodoranty dostępne są w zapachach: róża + lawenda, werbena + limatka, monoi + neroli, rozmaryn + wetiwer, bazylia + cytronela oraz w wersji bezzapachowej.

naturalne świece sojowe

Przygotowane ręcznie ze 100% sojowego, ekologicznego, wegańskiego wosku i naturalnych olejków eterycznych. Składniki użyte do produkcji są bezpieczne środowiska – wosk jest biodegradowalny i nietoksyczny. Świece palą się dwa razy dłużej niż tradycyjne świece parafinowe. Dzięki obecności naturalnych olejków eterycznych najwyższej jakości mają właściwości aromaterapeutyczne.

Dostępne w kompozycjach zapachowych: rozmaryn, geranium, goździk i cynamon, patchouli i wetiwer.

instagram: @simpleasthat.sklep


      Projekt SIMPLE AS THAT to, póki co, eksperyment na niewielką skalę 🙂 Jeśli masz uwagi odnośnie składu, zapachu czy konsystencji produktów, marzysz o konkretnym środku lub potrzebujesz większej ilości, napisz na: hello@simple-as-that.pl